Czubudusie & Pan Wigwam – Występ improwizowany

gemba improwizacja

Święta święta i… powracamy do Gemby 🙂 Pora spalić jajka z majonezem i wyćwiczyć mięśnie brzucha. Polecany przez nas sposób? Śmiech! A specjalistami w tej dziedzienie dietetyki są grupy: Czubudusie oraz Pan Wigwam.

Zapraszamy!

O grupie :

CZUBUDUSIE
Buczek / Czuba / Degórski / Siepracki
Grupa impro Czubudusie składa się przede wszystkim z ludzi, a tak bardziej szczegółowo, to z jednej kobiety i trzech mężczyzn. Członkowie tego kwartetu odbyli wiele kursów i szkoleń impro, a także występowali w różnych składach w Klubie Komediowym, Dużym Pokoju, Gembie, Resorcie.
Na cotygodniowych spotkaniach grupy BCDS regularnie pojawiają się duchy samego Dela Close’a i Violi Spolin, pokrzykując „Dajesz, dajesz!”, „Więcej tak, i!”, „Komedia to tragedia plus czas!”, „Komedia minus skórka od banana to mniejsza składka na ubezpieczenie” itp.
Tak szczerze mówiąc, Buczek / Czuba / Degórski / Siepracki mając już dość tych krzyków guru i gurki impro oraz teatru w sali baletowej (gdzie ćwiczą), uciekają na miasto, żeby się posłuchać i popatrzeć na siebie w towarzystwie widowni i spróbować opowiedzieć improwizowaną historię o fundamentalnych sprawach w prosty, soczysty sposób. Lub soczystą historię bazującą na prostych fundamentach.

Zagramy na wspólny występ z Teatrem improwizacji CZUBUDUSIE .

Zapraszamy – Wstęp Wolny!!