Warsztaty improwizacji teatralnej – dla początkujących

impro
Zapraszamy Cię na warsztaty z improwizacji teatralnej.

Improwizacja teatralna to poligon doświadczalny, gdzie wpuszczamy improwizatorów w pewien wymyślony świat, w którym jednak jest wiele prawdy, ponieważ nawet w takich warunkach pokazujemy w sposób zupełnie autentyczny nasze własne reakcje i emocje. Sceny są niereżyserowane, dlatego często zdarzają się niezaplanowane i zaskakujące zwroty akcji, które często wywołują komiczny efekt.

Nasze warsztaty to jednocześnie nauka i zabawa. Nauczymy Was, jak pokazać na scenie historie autentycznie, a jednocześnie ciekawie. Nie będziemy tworzyć skeczy, ale też nie będziemy kopiować rzeczywistości. Będziemy z ciekawością podążać za scenami i historiami, które grają w nas i w naszych bohaterach. Zobaczymy, dokąd nas to doprowadzi. Na warsztatach dbamy o luźną atmosferę otwartość, dobrą zabawę.

Dzięki warsztatom z podstaw improwizacji:

– nauczysz się reagować spontanicznie,
– dowiesz się, jak podejmować decyzje szybko,
– poznasz potęgę pozytywnego działania,
– pokonasz tremę i nieśmiałość,
– rozwiniesz swoją otwartość i kreatywność,
– dasz sobie prawo, by zaskoczyć siebie i innych!

MIEJSCE: Towarzystwo Przyjaciół Warszawy, ul. Nowomiejska 5. Domofon: 1
KIEDY: grupa początkująca startuje w czwartek 28 marca, zajęcia potrwają do 25 kwietnia, a odbywają się w godzinach. 19.00- 21.00.

Po weekendzie majowym rusza grupa zaawansowana, mogą do niej dołączyć osoby z grupy początkującej, termin warsztatów zaawansowanych: 9 maja – 6 czerwca.

KOSZT: 200 zł / każdy z cykli (początkujący lub zaawansowany), w wypadku płatności za obydwa cykle warsztatowe zniżka -10% (łącznie 360 zł).

ZA DARMO: kawa, herbata, dobry humor.

CEL WARSZTATÓW:
Przejdziemy proces grupowy, którego celem będzie wystawienie spektaklu na scenie. Poza tym po tych warsztatach będziesz po prostu ciekawszym człowiekiem, więcej będziesz słuchał i słyszał, będziesz lepiej rozumieć emocje swoje i innych i na pewno sporo się pośmiejesz.

Liczba miejsc ograniczona.
Limit miejsc – 15 osób.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY:
Zapisy: https://link.do/warsztaty-improwizacji
Informacje: 692 888 760