Teatr improwizacji Pan Wigwam Gra „Spotted”

spektakl improwizowany o spotted
Czy zdarzyło wam się kiedyś usiąść obok nieznajomego mężczyzny, albo atrakcyjnej kobiety w miejscu publicznym? A może spotkaliście księcia lub księżniczkę z bajki przechodząc obok kawiarni albo idąc na spacer z psem?

Co z tego, skoro wasza jedyna szansa minęła. Wasze drogi na chwilę przecięły się, ale nic z tego nie wyszło… Zamiast poznania się, każdy poszedł w swoją stronę, jedynie bujając w obłokach, myśląc co by było gdyby…

Po tej porażce wpadliście jednak na pomysł, żeby napisać o tym na ‘Spotted’, bo a nuż on czy ona to przeczyta, a wtedy pojawi się jakaś szansa na wspólne hej, hej, hej

Mało prawdopodobne, że tak się stanie. Co by się wydarzyło, gdybyśmy dostali drugą szansę i spotkali się ponownie?

Teatr improwizacji Pan Wigwam przychodzi wam z pomocą i pokaże to, co się może wydarzyć.

Może okazałoby się, że spotkaliście swoją wymarzoną połówkę. A jeśli ta połówka, ma już swoją drugą połówkę, o której nic nie wiedzieliście? Co wtedy, gdy wymarzona osoba nie jest dokładnie tym, kim się wydaje, a prawda o niej samej jest dużo bardziej skomplikowana?

Dzień w którym umówicie się na randkę z nieznajomym może się okazać najpiękniejszym dniem w życiu lub koszmarem, o którym chce się zapomnieć.

Teatr improwizacji z warszawy Pan Wigwam zagra takie właśnie historie. Inspiracje weźmiemy z postów internautów zamieszczonych na forach „Spotted”.

Miejsce: Jack’s Cinema, ul. Bracka 18
Czas: 18.03, godz. 19.00

Zapraszamy!

Link do wydarzenia: Spektakl improwizowany o Spotted