Teatr improwizacji Pan Wigwam i Tomasz Nguyen drukują Rzeczywistość

Trwa nasz cykl „Impro z ekspertem”. Tym razem swoją obecnością zaszczyci nas Tomasz Nguyen – magik 3D, nauczyciel w Szkole Szczęścia, gdzie każde dziecko zaczarowanym ołówkiem tworzy sobie własną zabawkę.

Technologia druku 3D to super sprawa o czym świadczą sukcesy takich seriali jak Dark Mirror. Tomek Nguyen, zaprezentuje nam na żywo drukowanie w technologii 3D. Może nie wydrukuje nam Pałacu Kultury, psa, dinozaura, Indianina, ani Trumpa, ale magia na pewno będzie.

Rozwój druku 3D może odmienić oblicze medycyny, ale może też sprawiać nie lada dylematy moralne. Co zrobisz, gdy się dowiesz, że Twoja dziewczyna wydrukowała sobie w rok po twoim odejściu chłopaka identycznego jak Ty? Czy każdy projekt na papierze wart jest tego, by wcielać go w życie?

Nasz Teatr improwizacji Pan Wigwam będzie grał sceny improwizowane w klimacie Science Fiction, na odpowiedź wydrukowanych prac w technologii 3D przez Tomka.

Będzemy nawiązywać do tych prac na  naszym występie improwizowanym jak i również staną się one dla nas inspiracją , do odkrywania nowych scen improwizowanych.
A wszystko to zagramy w klimacie Science Fiction oraz Nowoczesnej technologii !!

Tęcza od kuchni, ul. P. Suzina 8

 2 kwietnia (niedziela) godz. 19.00
Bilet: 10 zł

Link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/1083190141786895/