Podstawy improwizacji teatralnej – kurs

kurs impro

Miewasz czasem dziwne lub co najmniej niestandardowe pomysły? Nie cierpisz nudy i szukasz kreatywnego hobby? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na warsztaty z podstaw improwizacji, które są adresowane do takich osób jak Ty!

Uwierz, że nic tak nie budzi do życia jak śmiech i sceniczna adrenalina! Możesz ją poczuć na naszych warsztatach, gdzie razem z osobami podobnymi do Ciebie będziecie tworzyć sceny wymyślane na żywo.

Dzięki warsztatom z podstaw improwizacji:

– nauczysz się reagować spontanicznie,
– dowiesz się, jak podejmować decyzje szybko,
– poznasz potęgę pozytywnego działania,
– pokonasz tremę i nieśmiałość,
– rozwiniesz swoją otwartość i kreatywność,
– dasz sobie prawo, by zaskoczyć siebie i innych!

Zalecamy wygodny, nieoficjalny ubiór, niekrępujący ruchów.

MIEJSCE: Jack’s Bar Warsaw Cinema ul. Bracka 18, 00-028 Warszawa


KIEDY: PONIEDZIAŁKI,

od 2.07.2018 – 4 zajęcia w każdy poniedziałek

godz. 18.45- 21.00
KOSZT: 60 zł


CEL WARSZTATÓW:
Przejdziemy proces grupowy, którego celem będzie wystawienie spektaklu na scenie. Poza tym po tych warsztatach będziesz po prostu ciekawszym człowiekiem, więcej będziesz słuchał i słyszał, będziesz lepiej rozumieć emocje swoje i innych i na pewno sporo się pośmiejesz.

Liczba miejsc ograniczona. Limit miejsc to 15 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy:
Zapisy: https://goo.gl/9NYs7A
Informacje: 692 888 760

O prowadzącym:
Daniel Siedlecki – instruktor, aktor, bloger, copywriter, handlowiec i trener technik sprzedaży. Od 3 lat jest instruktorem zajęć improwizacji teatralnej oraz bibliodramy w Wigwam Sql, a od 4 lat aktorem w Teatr improwizacji Pan Wigwam oraz aktorem w Teatr Bardzo Kameralny. Ukończył 9 kursów improwizacji w Szkole Impro oraz Impro Labie i 4 kursy teatralne w ASiK-u. Prowadzi bloga poświęconego teatrowi, komunikacji i kulturze i religii. (dantejski.blogspot.com).