Pan Wigwam odkrywa Warszawę – przedstawienie improwizowane o Pradze

spektakl improwizowany o pradze

Warszawa da się lubić, nawet w zimie, jednak niekoniecznie trzeba chodzić po śniegu i w mrozie, ponieważ można udać się na spacer po wybranej części stolicy, nie ruszając się z miejsca. Zwiedzanie to będzie szczególne, gdyż na naszym improwizowanym przedstawieniu będziemy poruszać się w czasie i przestrzeni.

Spacerować będziemy w towarzystwie Liliany Kołłątaj, znanej i popularnej warszawskiej przewodniczki oraz improwizatorów z Teatru Improwizacji Pana Wigwam.

W ramach nowego cyklu występów improwizowanych, Pan Wigwam będzie brać pod lupę różne warszawskie dzielnice i grać niesmowite hstorie do prawdziwych historii, jakie się rozegrały w lokalnym mikroświatku.

Na początek udamy się na Starą Pragę, czyli tzw. Praski Manhattan. Poznamy bliżej jego historie i lokalne legendy. Na podstawie głośno odczytanej lub opowiedzianej historii zagramy spektakl inspirowany opisywanymi tam wydarzeniami.
Efekt jest nie do przewidzenia!

O Lilianie Kołłątaj – zapalona przewodniczka wycieczek, polonistka i warsawianistka.
Fascynuje ją turystyka, fotografia, jest zarażona bakcylem poznawania świata – od zawsze. Od kilkunastu lat także pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Od kilku – przewodnik warszawski, a także pomysłodawca i koordynator warszawskiego Klubu Globtrotera, klubu turystycznego, którego rejonem działania są przede wszystkim Warszawa i Polska.
W internecie znaleźć można sporo jej artykułów o tematyce varsavianistycznej i turystycznej. Od ponad roku swoje artykuły i zdjęcia z podróży zamieszczam na własnym blogu tematycznym poświęconym Warszawie, turystyce i Klubowi Globtrotera.
Na Facebooku oprócz profilu posiada 4 swoje strony tematyczne: warszawską – Warszawskie Rozmaitości, ogólnoturystyczną – Klub Globtrotera Warszawa, fotograficzną – Zapisane obiektywem oraz tatrzańską – Z Tatrami w tle.

Zapraszamy serdecznie w niedzielę 5.02 do Centrum Zarządzania Światem!