Występy improwizowane dla firm i instytucji

Tworzenie przedsięwzięć teatralnych skierowanych do firm to nasza pasja. Stworzyliśmy nasze autorskie warsztaty, aby dostarczać firmom i instytucjom twórczej rozrywki, by bawić, a jednocześnie uczyć i inspirować. Dlatego m. in. nieustannie angażujemy się w przedsięwzięcia skierowane do różnych grup zawodowych oraz ludzi w każdym wieku.

Obecność improwizacji we współczesnym biznesie, marketingu, obsłudze klienta i zarządzaniu organizacją jest wręcz oczywista, zwłaszcza tam, gdzie planowanie ma charakter dynamiczny, a błędy i zmiany pierwotnych założeń są częścią każdego procesu – szczególnie w branżach takich jak marketing i sprzedaż.

Improwizacja pozwala na zachowanie otwartości w każdej sytuacji, także kryzysowej, dzięki czemu można generować niestandardowe rozwiązania i rozwiązywać konflikty w kreatywny sposób. Udowodniono, że choć sceny odgrywane przez uczestników warsztatów stanowią jedynie symulację prawdziwych zachowań, to i procesy psychiczne i emocje im towarzyszące są tak samo prawdziwe, jak w rzeczywistych sytuacjach.

Sceny teatralne kształtują naszą kreatywność, emocje, rozwijają wyobraźnię, zdolność do abstrakcyjnego myślenia. Sceny improwizowane także rozwijają pracowników intelektualnie, zachęcają do twórczego myślenia, radzenia sobie ze stresem, podejmowania samodzielnych decyzji oraz integrują grupę.

W improwizacji każda scena i każdy spektakl powstają na żywo, sceny są niereżyserowane, reakcje uczestników całkowicie niezaplanowane, stąd wiele zaskakujących zwrotów akcji, atrakcyjnych zarówno dla grających, jak i oglądających improwizację teatralną.

Warsztaty skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych. Nasza specjalność to warsztaty z tworzenia organicznej energii oraz „umysłu zbiorowego”. Od końca 2017 roku mamy też w swojej ofercie improwizowaną sprzedaż.

Na wstępie każdego warsztatu improwizacji prowadzimy rozgrzewkę, podczas której rozluźniamy nasze ciało, uwalniamy emocje, ćwiczymy pamięć oraz refleks. Ważną częścią warsztatu jest są też ćwiczenia z dykcji i emisji głosu.

Czego jeszcze możesz nauczyć się na naszych warsztatach?

– poznasz twórczą moc akceptacji
– odkryjesz potęgę zbiorowego działania
– rozwiniesz podzielność uwagi
– wyćwiczysz umiejętność słuchania i koncentracji
– nauczysz się reagować spontanicznie
– poznasz nowe sposoby kreatywnego myślenia
– opanujesz podstawy aktorstwa i ruchu scenicznego
– pokonasz strach przed publicznymi występami

A tak poza tym efektem ubocznym improwizowanych scenek jest solidna dawka śmiechu! Nasze gry i warsztaty prowadziliśmy dla wielu firm i instytucji: m. in. dla Muzeum Kolejnictwa w Warszawie, KP Events, Muzeum Ursynowa, Fundacji „Zwalcz nudę’ oraz Fundacji „Poza Horyzont”, Szkoły Podstawowej nr 330 w Warszawie.

RODZAJE WARSZTATÓW

Całodzienny, intensywny kurs improwizacji w Warszawie
3x 1,5 h

Intensywny, całodzienny, wyjazdowy kurs improwizacji
3x 1,5 h


NOWOŚĆ – Improwizowana sprzedaż!

Dwudniowe szkolenie o tym, jak wykorzystać bieżące okoliczności do odniesienia sukcesu w sprzedaży.

2 dni, 3x 1,5 h

Zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby porozmawiać o szczegółach i dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Telefon: 692 888 760
E-mail: panwigwam@mail.com

 

Występy improwizowane dla szkół i przedszkoli

Improwizowane bajki dla dzieci

Spektakl improwizowany o wesołej ekipie, która przeżywa niesamowite perypetie, żeby dostarczyć prezenty dzieciom. Bajka nie ma scenariusza, więc jest za każdym razem inna, a jej współautorami są dzieci, które pomagają np. kumplom św. Mikołaja w rozwiązywaniu różnorakich problemów.
Przedstawienie to idealny pomysł na przezabawny wieczór w szkole, firmie lub na imprezę okolicznościową.

Gram i organizujemy różnorodne bajki i skecze improwizowane dla dzieci , do wyboru do koloru 🙂

Oferta dla dzieci mikołajki 2017/2018 zobacz – pobierz plik pdf