Cykliczne warsztaty improwizacji teatralnej

zegarek improwizowany
Jeżeli Twojemu życiu brakuje scenariusza, nie jesteś sam – taka jest idea improwizacji scenicznej, gdzie grupa szaleńców wchodzi na scenę, by zagrać coś śmiesznego będąc zupełnie nieprzygotowanym (a przynajmniej tak myśli widownia). We wrześniu mamy przyjemność zaprosić Was na impro klasyczne z nowym twistem – czyli warsztaty improwizacji komediowej zakończone spektaklem.

Słyszałeś kiedyś o impro? Jeśli nie, prawdopodobnie masz chatkę w górach i takie rzeczy nie zaprzątają Ci głowy, gdy martwisz się o to gdzie upolować sarnę na obiad. Jeśli tak – należysz do większości, gdyż impro jest w modzie! Tak czy siak mamy przyjemność zaprosić Cię na (kolejne) warsztaty impro, które od innych wyróżnia to, że kończą się spektaklem przed publicznością, oraz nasz cudny prowadzący Pan Wigwam.

Swoją sarnę (widownię) będziemy mogli upolować wielokrotnie grając przed samym sobą jak i nieznajomymi i rodziną pod koniec warsztatów – próby odbywają się co tydzień – zaczynamy rozgrzewką, która wprowadzi nas w temat i naprowadzi na jeden tor, by chwilę potem przeskoczyć do gier impro i, w późniejszym czasie, na końcu każdych warsztatów do próby symulowanego spektaklu.

Czy impro to coś dla Ciebie? Nie wiem, mnie nie pytaj. Ale spróbować zawsze warto. Znajomości i relacje w pakiecie!

Warsztaty impro składają się na 12 zajęć w semestrze. Grupę prowadzi Daniel Siedlecki z teatru improwizacji ‚Pan Wigwam’ – więcej informacji o nim można znaleźć na stronie poniżej:

Więcej informacji i zapisy:
https://varsztatovnia.pl/warsztaty/improwizacja-teatralna/

ulica Łazienkowska 7, 00-449 Warszawa, Polska

Od : 19 września  19:00 – 21:00

warsztaty improwizacji obrazek