Wstęp do improwizacji

Prezentowany tu zbiór artykułów dotyczących improwizacji to prawdziwa perełka dla każdego, kto para się tym rzemiosłem lub zamierza się nim zająć w niedalekiej przyszłości.

Postanowiliśmy założyć bloga o improwizacji , po to aby podzielić się z wami naszymi doświadczeniami ze sceny impro, oraz wszelkimi nowościami ze świata impro.

Zbiór wpisów na tym blogu może pomóc wam zrozumieć czym jest improwizacja, oraz jak udoskonalać swoje umiejętności , poszerzać horyzonty oraz cieszyć się samym graniem.

Improwizacje można lubić lub też nie. Niektórzy uwielbiają oglądać występy improwizowane, a inni uwielbiają występować ,bo daje to im mnóstwo frajdy.

My jako teatr improwizacji stawiamy na jedno i na drugie. Lubimy się rozwijać jak i  bawić, aby zawsze sprawiało to nam przyjemność.

Chcemy także się tym wszystkim z wami dzielić ,oraz uczyć improwizacji w życiu codziennym jak i na scenie.

Dlatego też prowadzimy własne warsztaty z improwizacji, oraz bloga, który na pewno pomoże wielu osobą zrozumieć sedno improwizowania, nauczy podstaw oraz pozwoli rozwinąć umiejętności improwizacji .

Pamiętaj ,że samo czytanie to nie wszystko. Możemy nauczyć cię tego jak przestrzegać, pewnym zasad i reguł. Jak tworzyć ciekawe sceny, jak współpracować z grupą. Ale co najważniejsze ,że prawdziwą pracę będziesz musiał sam wypracować na scenie.

Ponieważ improwizacja się ciągle rozwija, i każdego dnia zdobywa nowych fanów. My także idziemy z duchem czasu , i zachęcamy do śledzenia naszego bloga, aby dowiedzieć się wszystkiego o improwizacji.